Elvie Stride Single, hands-free






Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Stride Single |
| Fabrikant: | Elvie |
| Type : | hands-free |
| Kolven : | enkel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Sensoren : | |
| Geluidsniveau : | 36 decibel |
| Gewicht : | 137 gram |
| Borstschildmaat : | 24 mm |
| Borstschild : | hard |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Gratis App: | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 150 ml |
| · Materiaal: | PP |
| Steriliseerbaar: | |
| Aansturing: | op batterijen |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Type batterijen: | Lithium batterijpack |
| · Aantal batterijen: | 1 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Oplaadbaar | |
| · Oplaadbaar: | |
| · USB-C aansturing: | |
| · Met USB-C laadkabel: | |
| · Oplaadtijd herlaadbare batterij: | 95 minuten |
| Autonomie : | 10 aantal kolfsessies |
| Met opbergbox: | |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 5060442521384 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Sint-Niklaas. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 19/06/2026. | |
| Aalst | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Aalst. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 19/06/2026. | |
| Waregem | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Waregem. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 19/06/2026. | |
| Gent | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Gent. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 19/06/2026. |






| Naam: | Stride Single |
| Fabrikant: | Elvie |
| Type : | hands-free |
| Kolven : | enkel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Sensoren : | |
| Geluidsniveau : | 36 decibel |
| Gewicht : | 137 gram |
| Borstschildmaat : | 24 mm |
| Borstschild : | hard |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Gratis App: | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 150 ml |
| · Materiaal: | PP |
| Steriliseerbaar: | |
| Aansturing: | op batterijen |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Type batterijen: | Lithium batterijpack |
| · Aantal batterijen: | 1 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Oplaadbaar | |
| · Oplaadbaar: | |
| · USB-C aansturing: | |
| · Met USB-C laadkabel: | |
| · Oplaadtijd herlaadbare batterij: | 95 minuten |
| Autonomie : | 10 aantal kolfsessies |
| Met opbergbox: | |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 5060442521384 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Sint-Niklaas. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 19/06/2026. | |
| Aalst | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Aalst. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 19/06/2026. | |
| Waregem | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Waregem. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 19/06/2026. | |
| Gent | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Gent. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 19/06/2026. |
Elvie Stride Single, hands-free
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: