Trixie | Mrs. Elephant Mealtime

Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Fabrikant: | Trixie |
| Collectie: | Mrs. Elephant Mealtime |
| Basiskleur: | blauw |
| Dessin: | kop olifant |
| Vorm: | ovaal |
| Breedte: | 27.5 cm |
| Lengte: | 40 cm |
| Materiaal: | siliconen |
| Waterafstotend: | |
| Vaatwasbestendig: | |
| Machinewasbaar op: | |
| Aantal stuks: | 1 |
| Extra specificaties: |
|
| Keurmerk(en) | |
|---|---|
| · Ik koop Belgisch: | |
| EAN: | 5400858964342 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Sint-Niklaas. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 04/07/2026. | |
| Aalst | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Aalst. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 04/07/2026. | |
| Waregem | Ruime voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Gent. |
Via het 'Ik koop Belgisch’ label ontdekken jullie welke merken van bij ons zijn.

| Fabrikant: | Trixie |
| Collectie: | Mrs. Elephant Mealtime |
| Basiskleur: | blauw |
| Dessin: | kop olifant |
| Vorm: | ovaal |
| Breedte: | 27.5 cm |
| Lengte: | 40 cm |
| Materiaal: | siliconen |
| Waterafstotend: | |
| Vaatwasbestendig: | |
| Machinewasbaar op: | |
| Aantal stuks: | 1 |
| Extra specificaties: |
|
| Keurmerk(en) | |
|---|---|
| · Ik koop Belgisch: | |
| EAN: | 5400858964342 |

Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Sint-Niklaas. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 04/07/2026. | |
| Aalst | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Aalst. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 04/07/2026. | |
| Waregem | Ruime voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Gent. |
Trixie | Mrs. Elephant Mealtime
Andere kleuren:

Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: