Trixie Snack cup, 1 stuk(s) | Mr. Dino Mealtime

Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Snack cup |
| Fabrikant: | Trixie |
| Collectie: | Mr. Dino Mealtime |
| Basiskleur: | groen |
| Dessin: | kop dino |
| Materiaal: | siliconen |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Hoogte: | 11 cm |
| · Diameter: | 8 cm |
| · Inhoud: | 200 ml |
| · Aantal stuks: | 1 |
| Afneembaar deksel: | |
| Met handgreep: | |
| Vaatwasbestendig: | |
| Microgolfbestendig: | |
| Extra specificaties: |
|
| Keurmerk(en) | |
| · Ik koop Belgisch: | |
| EAN: | 5400858964373 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Sint-Niklaas. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 04/07/2026. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Waregem. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 04/07/2026. | |
| Gent | Beperkte voorraad bij Paradisio Gent. |
Via het 'Ik koop Belgisch’ label ontdekken jullie welke merken van bij ons zijn.

| Naam: | Snack cup |
| Fabrikant: | Trixie |
| Collectie: | Mr. Dino Mealtime |
| Basiskleur: | groen |
| Dessin: | kop dino |
| Materiaal: | siliconen |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Hoogte: | 11 cm |
| · Diameter: | 8 cm |
| · Inhoud: | 200 ml |
| · Aantal stuks: | 1 |
| Afneembaar deksel: | |
| Met handgreep: | |
| Vaatwasbestendig: | |
| Microgolfbestendig: | |
| Extra specificaties: |
|
| Keurmerk(en) | |
| · Ik koop Belgisch: | |
| EAN: | 5400858964373 |

Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Sint-Niklaas. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 04/07/2026. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Waregem. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 04/07/2026. | |
| Gent | Beperkte voorraad bij Paradisio Gent. |
Trixie Snack cup, 1 stuk(s) | Mr. Dino Mealtime
Andere kleuren:

Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: