Garden Impressions, Montreal

Andere kleuren:
De korting is reeds verrekend in onderstaande prijs. Wens je meer informatie of heb je nog vragen? Contacteer ons!
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Montreal |
| Fabrikant: | Garden Impressions |
| Type: | diningstoel |
| Kleur: | carbon black |
| Basiskleur: | zwart, grijs |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 58 cm |
| · Hoogte: | 74 cm |
| · Lengte: | 62 cm |
| Met armsteunen: | |
| Armhoogte: | 68 cm |
| Zitting | |
| · Zithoogte: | 49 cm |
| Bekleding | |
| · Kleur: | dakar sand |
| · Basiskleur: | grijs |
| · Materiaal: | Rope |
| Frame | |
| · Kleur: | carbon black |
| · Basiskleur: | zwart, grijs |
| · Materiaal: | metaal |
| · Type materiaal: | aluminium |
| Rugleuning | |
| · Verstelbaar: | |
| Kussen | |
| · Met zitkussen: | |
| · Kleur: | desert sand |
| · Basiskleur: | grijs |
| · Dikte: | 5 cm |
| · Materiaal: | polyester |
| · Waterafstotend : | |
| · All weather : | |
| · Aantal: | 2 stuk(s) |
| Outdoor: | |
| Weerbestendig: | |
| Stapelbaar: | |
| Opvouwbaar: | |
| Maximale belasting: | 100 kg |
| Garantie: | 2 jaar |
| EAN: | 8713002588521 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Sint-Niklaas. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 01/05/2026. | |
| Aalst | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Aalst. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 01/05/2026. | |
| Waregem | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Waregem. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 01/05/2026. | |
| Gent | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Gent. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 01/05/2026. |

| Naam: | Montreal |
| Fabrikant: | Garden Impressions |
| Type: | diningstoel |
| Kleur: | carbon black |
| Basiskleur: | zwart, grijs |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 58 cm |
| · Hoogte: | 74 cm |
| · Lengte: | 62 cm |
| Met armsteunen: | |
| Armhoogte: | 68 cm |
| Zitting | |
| · Zithoogte: | 49 cm |
| Bekleding | |
| · Kleur: | dakar sand |
| · Basiskleur: | grijs |
| · Materiaal: | Rope |
| Frame | |
| · Kleur: | carbon black |
| · Basiskleur: | zwart, grijs |
| · Materiaal: | metaal |
| · Type materiaal: | aluminium |
| Rugleuning | |
| · Verstelbaar: | |
| Kussen | |
| · Met zitkussen: | |
| · Kleur: | desert sand |
| · Basiskleur: | grijs |
| · Dikte: | 5 cm |
| · Materiaal: | polyester |
| · Waterafstotend : | |
| · All weather : | |
| · Aantal: | 2 stuk(s) |
| Outdoor: | |
| Weerbestendig: | |
| Stapelbaar: | |
| Opvouwbaar: | |
| Maximale belasting: | 100 kg |
| Garantie: | 2 jaar |
| EAN: | 8713002588521 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Sint-Niklaas. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 01/05/2026. | |
| Aalst | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Aalst. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 01/05/2026. | |
| Waregem | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Waregem. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 01/05/2026. | |
| Gent | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Gent. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 01/05/2026. |
Garden Impressions, Montreal
De korting is reeds verrekend in onderstaande prijs. Wens je meer informatie of heb je nog vragen? Contacteer ons!
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: