Taste 4SO, Sydney
Andere kleuren:
De korting is reeds verrekend in onderstaande prijs. Wens je meer informatie of heb je nog vragen? Contacteer ons!
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Sydney |
| Fabrikant: | Taste 4SO |
| Type: | eettafel |
| Basiskleur: | wit |
| Dessin: | uni |
| Vorm: | rechthoekig |
| Frame | |
|---|---|
| · Materiaal: | metaal |
| · Type materiaal: | aluminium |
| Open | |
| · Breedte: | 95 cm |
| · Hoogte: | 75 cm |
| · Lengte: | 220 cm |
| Verlengbaar: | |
| Verlengbaar tot: | 340 cm |
| Verstelbaar in hoogte: | |
| Opgevouwen | |
| · Opvouwbaar: | |
| Tafelblad | |
| · Materiaal: | keramiek |
| Opening voor parasol: | |
| Outdoor: | |
| Weerbestendig: | |
| Garantie: | 5 jaar |
| Extra specificaties: | verlengbaar tot 280 en 340 cm |
| EAN: | 8720087011189 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
| Naam: | Sydney |
| Fabrikant: | Taste 4SO |
| Type: | eettafel |
| Basiskleur: | wit |
| Dessin: | uni |
| Vorm: | rechthoekig |
| Frame | |
|---|---|
| · Materiaal: | metaal |
| · Type materiaal: | aluminium |
| Open | |
| · Breedte: | 95 cm |
| · Hoogte: | 75 cm |
| · Lengte: | 220 cm |
| Verlengbaar: | |
| Verlengbaar tot: | 340 cm |
| Verstelbaar in hoogte: | |
| Opgevouwen | |
| · Opvouwbaar: | |
| Tafelblad | |
| · Materiaal: | keramiek |
| Opening voor parasol: | |
| Outdoor: | |
| Weerbestendig: | |
| Garantie: | 5 jaar |
| Extra specificaties: | verlengbaar tot 280 en 340 cm |
| EAN: | 8720087011189 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Taste 4SO, Sydney
De korting is reeds verrekend in onderstaande prijs. Wens je meer informatie of heb je nog vragen? Contacteer ons!
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: