Intex, Deluxe Vacuum Hose
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Deluxe Vacuum Hose |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 29083 |
| Soort: | filterdarm |
| Basiskleur: | blauw |
| Materiaal: | kunststof |
| Lengte: | 760 cm |
| Diameter: | 3.8 cm |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | 29083 |
| EAN: | 6941057404721 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Ruime voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
| Naam: | Deluxe Vacuum Hose |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 29083 |
| Soort: | filterdarm |
| Basiskleur: | blauw |
| Materiaal: | kunststof |
| Lengte: | 760 cm |
| Diameter: | 3.8 cm |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | 29083 |
| EAN: | 6941057404721 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Ruime voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Intex, Deluxe Vacuum Hose
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: