Garden Impressions, Madagascar

Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Madagascar |
| Fabrikant: | Garden Impressions |
| Soort: | loungeset |
| Aantal delen: | 4 |
| Inclusief: | 2 loungezetels, 1 driezitsbank, 1 loungetafel |
| Frame | |
|---|---|
| · Kleur: | carbon black |
| · Basiskleur: | zwart |
| · Materiaal: | metaal |
| · Type materiaal: | aluminium |
| Bekleding | |
| · Kleur: | taupe |
| · Basiskleur: | grijs |
| · Materiaal: | Rope |
| Zetel | |
| · Soort: | eenzit |
| · Breedte: | 69 cm |
| · Hoogte: | 71 cm |
| · Lengte: | 80 cm |
| · Zithoogte: | 40.5 cm |
| · Verstelbare rugleuning: | |
| · Stapelbaar: | |
| · Opvouwbaar: | |
| · Montage: | gemonteerd |
| Zetel 2 | |
| · Soort: | zitbank |
| · Breedte: | 80 cm |
| · Hoogte: | 71 cm |
| · Lengte: | 189 cm |
| · Zithoogte: | 40.5 cm |
| · Verstelbare rugleuning: | |
| · Stapelbaar: | |
| · Opvouwbaar: | |
| · Montage: | gemonteerd |
| Kussen | |
| · Inclusief: | |
| · Aantal: | 10 |
| · Kleur: | valley sand |
| · Basiskleur: | grijs |
| · Dikte: | 10 cm |
| · Materiaal: | polyester |
| · Waterafstotend : | |
| · All weather : | |
| Weerbestendig: | |
| UV-bestendig: | |
| Garantie: | 2 jaar |
| EAN: | 8713002588408 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Aalst | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |

| Naam: | Madagascar |
| Fabrikant: | Garden Impressions |
| Soort: | loungeset |
| Aantal delen: | 4 |
| Inclusief: | 2 loungezetels, 1 driezitsbank, 1 loungetafel |
| Frame | |
|---|---|
| · Kleur: | carbon black |
| · Basiskleur: | zwart |
| · Materiaal: | metaal |
| · Type materiaal: | aluminium |
| Bekleding | |
| · Kleur: | taupe |
| · Basiskleur: | grijs |
| · Materiaal: | Rope |
| Zetel | |
| · Soort: | eenzit |
| · Breedte: | 69 cm |
| · Hoogte: | 71 cm |
| · Lengte: | 80 cm |
| · Zithoogte: | 40.5 cm |
| · Verstelbare rugleuning: | |
| · Stapelbaar: | |
| · Opvouwbaar: | |
| · Montage: | gemonteerd |
| Zetel 2 | |
| · Soort: | zitbank |
| · Breedte: | 80 cm |
| · Hoogte: | 71 cm |
| · Lengte: | 189 cm |
| · Zithoogte: | 40.5 cm |
| · Verstelbare rugleuning: | |
| · Stapelbaar: | |
| · Opvouwbaar: | |
| · Montage: | gemonteerd |
| Kussen | |
| · Inclusief: | |
| · Aantal: | 10 |
| · Kleur: | valley sand |
| · Basiskleur: | grijs |
| · Dikte: | 10 cm |
| · Materiaal: | polyester |
| · Waterafstotend : | |
| · All weather : | |
| Weerbestendig: | |
| UV-bestendig: | |
| Garantie: | 2 jaar |
| EAN: | 8713002588408 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Aalst | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Garden Impressions, Madagascar
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: