Garden Impressions, Serena




Andere kleuren:
De korting is reeds verrekend in onderstaande prijs. Wens je meer informatie of heb je nog vragen? Contacteer ons!
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Serena |
| Fabrikant: | Garden Impressions |
| Soort: | loungeset |
| Aantal delen: | 5 |
| Inclusief: | 2 zetels, 1 zitbank, 2 tafels |
| Frame | |
|---|---|
| · Basiskleur: | bruin, ecru |
| · Materiaal: | metaal |
| · Type materiaal: | aluminium |
| · Extra specificaties: | teak look |
| Zetel | |
| · Soort: | eenzit |
| · Breedte: | 73 cm |
| · Hoogte: | 64 cm |
| · Lengte: | 73 cm |
| · Zithoogte: | 44 cm |
| · Verstelbare rugleuning: | |
| · Stapelbaar: | |
| · Opvouwbaar: | |
| · Montage: | gemonteerd |
| Zetel 2 | |
| · Soort: | zitbank |
| · Breedte: | 73 cm |
| · Hoogte: | 64 cm |
| · Lengte: | 203 cm |
| · Zithoogte: | 44 cm |
| · Verstelbare rugleuning: | |
| · Stapelbaar: | |
| · Opvouwbaar: | |
| · Montage: | gemonteerd |
| Tafel | |
| · Soort: | salontafel |
| · Vorm: | ovaal |
| · Breedte: | 70 cm |
| · Hoogte: | 43 cm |
| · Lengte: | 70 cm |
| · Opvouwbaar: | |
| · Opening voor parasol: | |
| · Montage: | gemonteerd |
| Tafel 2 | |
| · Soort: | salontafel |
| · Vorm: | ovaal |
| · Breedte: | 50 cm |
| · Hoogte: | 49 cm |
| · Lengte: | 50 cm |
| · Opvouwbaar: | |
| · Opening voor parasol: | |
| · Montage: | gemonteerd |
| Kussen | |
| · Inclusief: | |
| · Aantal: | 10 |
| · Kleur: | merino sand |
| · Basiskleur: | grijs |
| · Materiaal: | polyester |
| · Waterafstotend : | |
| · All weather : | |
| Weerbestendig: | |
| Garantie: | 2 jaar |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |




| Naam: | Serena |
| Fabrikant: | Garden Impressions |
| Soort: | loungeset |
| Aantal delen: | 5 |
| Inclusief: | 2 zetels, 1 zitbank, 2 tafels |
| Frame | |
|---|---|
| · Basiskleur: | bruin, ecru |
| · Materiaal: | metaal |
| · Type materiaal: | aluminium |
| · Extra specificaties: | teak look |
| Zetel | |
| · Soort: | eenzit |
| · Breedte: | 73 cm |
| · Hoogte: | 64 cm |
| · Lengte: | 73 cm |
| · Zithoogte: | 44 cm |
| · Verstelbare rugleuning: | |
| · Stapelbaar: | |
| · Opvouwbaar: | |
| · Montage: | gemonteerd |
| Zetel 2 | |
| · Soort: | zitbank |
| · Breedte: | 73 cm |
| · Hoogte: | 64 cm |
| · Lengte: | 203 cm |
| · Zithoogte: | 44 cm |
| · Verstelbare rugleuning: | |
| · Stapelbaar: | |
| · Opvouwbaar: | |
| · Montage: | gemonteerd |
| Tafel | |
| · Soort: | salontafel |
| · Vorm: | ovaal |
| · Breedte: | 70 cm |
| · Hoogte: | 43 cm |
| · Lengte: | 70 cm |
| · Opvouwbaar: | |
| · Opening voor parasol: | |
| · Montage: | gemonteerd |
| Tafel 2 | |
| · Soort: | salontafel |
| · Vorm: | ovaal |
| · Breedte: | 50 cm |
| · Hoogte: | 49 cm |
| · Lengte: | 50 cm |
| · Opvouwbaar: | |
| · Opening voor parasol: | |
| · Montage: | gemonteerd |
| Kussen | |
| · Inclusief: | |
| · Aantal: | 10 |
| · Kleur: | merino sand |
| · Basiskleur: | grijs |
| · Materiaal: | polyester |
| · Waterafstotend : | |
| · All weather : | |
| Weerbestendig: | |
| Garantie: | 2 jaar |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Garden Impressions, Serena
De korting is reeds verrekend in onderstaande prijs. Wens je meer informatie of heb je nog vragen? Contacteer ons!
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: