Intex, Cozy Kidz Air Mattress







Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Cozy Kidz Air Mattress |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 66803NP |
| Aantal personen: | 1 |
| Basiskleur: | roze, groen |
| Materiaal: | pvc |
| Lengte: | 88 cm |
| Breedte: | 157 cm |
| Dikte: | 18 cm |
| Met bekleding: | |
| Met hoofdsteun: | |
| Opblaasbaar: | |
| Zelfopblaasbaar: | |
| Ingebouwde pomp: | |
| Inclusief manuele pomp: | |
| Inclusief draagtas: | |
| Assortiment: | 2 kleuren |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | 66803NP |
| EAN: | 6941057413655 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Ruime voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Beperkte voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |







| Naam: | Cozy Kidz Air Mattress |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 66803NP |
| Aantal personen: | 1 |
| Basiskleur: | roze, groen |
| Materiaal: | pvc |
| Lengte: | 88 cm |
| Breedte: | 157 cm |
| Dikte: | 18 cm |
| Met bekleding: | |
| Met hoofdsteun: | |
| Opblaasbaar: | |
| Zelfopblaasbaar: | |
| Ingebouwde pomp: | |
| Inclusief manuele pomp: | |
| Inclusief draagtas: | |
| Assortiment: | 2 kleuren |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | 66803NP |
| EAN: | 6941057413655 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Ruime voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Beperkte voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Intex, Cozy Kidz Air Mattress
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: