Intex, Brontosaurus Ride-On


Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Brontosaurus Ride-On |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 57584NP |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 3 jaar |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 3 jaar, vanaf 4 jaar |
| Soort: | luchtmatras |
| Basiskleur: | grijs |
| Dessin: | fotoprint dinosaurus |
| Figuur: | dinosaurus |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 94 cm |
| · Diepte: | 178 cm |
| Materiaal: | kunststof |
| Opblaasbaar: | |
| Aantal luchtkamers: | 3 |
| Met terugslagventiel: | |
| Met handvat(ten): | |
| Gebruik: | buiten/water/strand |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | 57584NP |
| EAN: | 6941057428659 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Ruime voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Ruime voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |


| Naam: | Brontosaurus Ride-On |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 57584NP |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 3 jaar |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 3 jaar, vanaf 4 jaar |
| Soort: | luchtmatras |
| Basiskleur: | grijs |
| Dessin: | fotoprint dinosaurus |
| Figuur: | dinosaurus |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 94 cm |
| · Diepte: | 178 cm |
| Materiaal: | kunststof |
| Opblaasbaar: | |
| Aantal luchtkamers: | 3 |
| Met terugslagventiel: | |
| Met handvat(ten): | |
| Gebruik: | buiten/water/strand |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | 57584NP |
| EAN: | 6941057428659 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Ruime voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Ruime voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Intex, Brontosaurus Ride-On
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: