Sunnylife, Beach Sounds

Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Beach Sounds |
| Fabrikant: | Sunnylife |
| Ref. fabrikant: | S1ISOBXP |
| Soort: | strandspeelgoed |
| Kleur: | peachy pink |
| Basiskleur: | roze |
| Dessin: | uni |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 8 cm |
| · Hoogte: | 20 cm |
| · Diepte: | 17 cm |
| Materiaal: | kunststof |
| Met handvat(ten): | |
| Gebruik: | buiten/water/strand |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Aantal batterijen: | 4 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | S1ISOBXP |
| EAN: | 9339296050910 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |

| Naam: | Beach Sounds |
| Fabrikant: | Sunnylife |
| Ref. fabrikant: | S1ISOBXP |
| Soort: | strandspeelgoed |
| Kleur: | peachy pink |
| Basiskleur: | roze |
| Dessin: | uni |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 8 cm |
| · Hoogte: | 20 cm |
| · Diepte: | 17 cm |
| Materiaal: | kunststof |
| Met handvat(ten): | |
| Gebruik: | buiten/water/strand |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Aantal batterijen: | 4 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | S1ISOBXP |
| EAN: | 9339296050910 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Sunnylife, Beach Sounds
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: