Sunnylife, Cooler Box Sounds


Andere kleuren:
Betaal met ecocheque in de winkel
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Cooler Box Sounds |
| Fabrikant: | Sunnylife |
| Ref. fabrikant: | S1IBOXXP |
| Soort: | strandspeelgoed |
| Kleur: | powder pink |
| Basiskleur: | roze |
| Dessin: | uni |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 24 cm |
| · Hoogte: | 30 cm |
| · Diepte: | 40 cm |
| Materiaal: | kunststof |
| Met handvat(ten): | |
| Gebruik: | buiten/water/strand |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Type batterijen: | Lithium |
| · Aantal batterijen: | 1 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Extra specificaties: |
|
| Ecolabels: | hergebruik |
| MPN: | S1IBOXXP |
| EAN: | 9339296051344 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Zero waste! Dit product is bestemd voor hergebruik. Een ecologisch alternatief voor de gebruikelijke wegwerpversie.


| Naam: | Cooler Box Sounds |
| Fabrikant: | Sunnylife |
| Ref. fabrikant: | S1IBOXXP |
| Soort: | strandspeelgoed |
| Kleur: | powder pink |
| Basiskleur: | roze |
| Dessin: | uni |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 24 cm |
| · Hoogte: | 30 cm |
| · Diepte: | 40 cm |
| Materiaal: | kunststof |
| Met handvat(ten): | |
| Gebruik: | buiten/water/strand |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Type batterijen: | Lithium |
| · Aantal batterijen: | 1 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Extra specificaties: |
|
| Ecolabels: | hergebruik |
| MPN: | S1IBOXXP |
| EAN: | 9339296051344 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Sunnylife, Cooler Box Sounds
Andere kleuren:
Betaal met ecocheque in de winkel
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: