lantaarn, D 15.3 x H 21.5 cm
Andere kleuren:
Betaal met ecocheque in de winkel
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Soort: | solarverlichting |
| Type: | lantaarns |
| Figuur: | lantaarn |
| Basiskleur: | zwart, geel, groen, bruin |
| Materiaal: | plastic |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Hoogte: | 21.5 cm |
| · Diameter: | 15.3 cm |
| Gebruik | |
| · Geschikt voor: | outdoor |
| Verlichting | |
| · Ledverlichting: | |
| · Type lamp: | vlam |
| · Kleur: | geel, warm wit |
| · Aantal lampjes: | 12 |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Aantal batterijen: | 1 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Inclusief adapter: | |
| Extra specificaties: |
|
| Ecolabels: | hernieuwbare energie |
| EAN: | 8721037558013 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Dit product maakt gebruik van hernieuwbare energie.
| Soort: | solarverlichting |
| Type: | lantaarns |
| Figuur: | lantaarn |
| Basiskleur: | zwart, geel, groen, bruin |
| Materiaal: | plastic |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Hoogte: | 21.5 cm |
| · Diameter: | 15.3 cm |
| Gebruik | |
| · Geschikt voor: | outdoor |
| Verlichting | |
| · Ledverlichting: | |
| · Type lamp: | vlam |
| · Kleur: | geel, warm wit |
| · Aantal lampjes: | 12 |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Aantal batterijen: | 1 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Inclusief adapter: | |
| Extra specificaties: |
|
| Ecolabels: | hernieuwbare energie |
| EAN: | 8721037558013 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
lantaarn, D 15.3 x H 21.5 cm
Andere kleuren:
Betaal met ecocheque in de winkel
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: