Intex, Dinosaur Play Center- 81 kg
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Dinosaur Play Center |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 57444NP |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 2 jaar |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 2 jaar, vanaf 3 jaar, vanaf 4 jaar |
| Leeftijdscategorie in gewicht | |
| · Tot : | 81 kg |
| Soort: | zwembad |
| Basiskleur: | multikleur |
| Dessin: | print jungle |
| Figuur: | dino |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 191 cm |
| · Hoogte: | 109 cm |
| · Diepte: | 249 cm |
| Opblaasbaar: | |
| Met zonnekap: | |
| Gebruik: | buiten/water/strand |
| Inhoud: | 310 l |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | 57444NP |
| EAN: | 6941057402482 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Ruime voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
| Naam: | Dinosaur Play Center |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 57444NP |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 2 jaar |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 2 jaar, vanaf 3 jaar, vanaf 4 jaar |
| Leeftijdscategorie in gewicht | |
| · Tot : | 81 kg |
| Soort: | zwembad |
| Basiskleur: | multikleur |
| Dessin: | print jungle |
| Figuur: | dino |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 191 cm |
| · Hoogte: | 109 cm |
| · Diepte: | 249 cm |
| Opblaasbaar: | |
| Met zonnekap: | |
| Gebruik: | buiten/water/strand |
| Inhoud: | 310 l |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | 57444NP |
| EAN: | 6941057402482 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Ruime voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Intex, Dinosaur Play Center- 81 kg
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: