Laessig Teether | Little Chums cat
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Teether |
| Fabrikant: | Laessig |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 3 maanden |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 3 maanden |
| Soort: | bijtring |
| Collectie: | Little Chums cat |
| Basiskleur: | grijs, bruin |
| Dessin: | uni |
| Figuur: | kat |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 9 cm |
| · Hoogte: | 1.5 cm |
| · Diepte: | 9.9 cm |
| Materiaal: | hout, siliconen |
| Gebruik: | veelzijdig |
| Met muziek : | |
| Met geluid : | |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| EAN: | 4042183394756 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Ruime voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Aalst | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
| Naam: | Teether |
| Fabrikant: | Laessig |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 3 maanden |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 3 maanden |
| Soort: | bijtring |
| Collectie: | Little Chums cat |
| Basiskleur: | grijs, bruin |
| Dessin: | uni |
| Figuur: | kat |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 9 cm |
| · Hoogte: | 1.5 cm |
| · Diepte: | 9.9 cm |
| Materiaal: | hout, siliconen |
| Gebruik: | veelzijdig |
| Met muziek : | |
| Met geluid : | |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| EAN: | 4042183394756 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Ruime voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Aalst | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Laessig Teether | Little Chums cat
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: