Trixie Plate, plat bord | Mr. Dino Mealtime


Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Plate |
| Fabrikant: | Trixie |
| Collectie: | Mr. Dino Mealtime |
| Soort: | plat bord |
| Vorm: | rond |
| Basiskleur: | groen |
| Dessin: | kop dino |
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
| Materiaal : | siliconen |
| Inhoud: | 400 ml |
| Diameter: | 18 cm |
| Deksel | |
|---|---|
| · Met deksel: | |
| Inclusief lepel: | |
| Met zuignap : | |
| Antisliplaag op de onderkant : | |
| Met voedselopvanger : | |
| Met vakkenverdeling : | |
| Verzwaarde bodem : | |
| Gebogen scheprand : | |
| Microgolfbestendig: | |
| Vaatwasbestendig: | |
| Diepvriesbestendig: | |
| Extra specificaties: |
|
| Keurmerk(en) | |
| · Ik koop Belgisch: | |
| EAN: | 5400858964212 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Ruime voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Ruime voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Beperkte voorraad bij Paradisio Gent. |
Via het 'Ik koop Belgisch’ label ontdekken jullie welke merken van bij ons zijn.


| Naam: | Plate |
| Fabrikant: | Trixie |
| Collectie: | Mr. Dino Mealtime |
| Soort: | plat bord |
| Vorm: | rond |
| Basiskleur: | groen |
| Dessin: | kop dino |
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
| Materiaal : | siliconen |
| Inhoud: | 400 ml |
| Diameter: | 18 cm |
| Deksel | |
|---|---|
| · Met deksel: | |
| Inclusief lepel: | |
| Met zuignap : | |
| Antisliplaag op de onderkant : | |
| Met voedselopvanger : | |
| Met vakkenverdeling : | |
| Verzwaarde bodem : | |
| Gebogen scheprand : | |
| Microgolfbestendig: | |
| Vaatwasbestendig: | |
| Diepvriesbestendig: | |
| Extra specificaties: |
|
| Keurmerk(en) | |
| · Ik koop Belgisch: | |
| EAN: | 5400858964212 |

Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Ruime voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Ruime voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Beperkte voorraad bij Paradisio Gent. |
Trixie Plate, plat bord | Mr. Dino Mealtime
Andere kleuren:

Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: