Elvie Stride 2.0 Double, hands-free


Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Stride 2.0 Double |
| Fabrikant: | Elvie |
| Type : | hands-free |
| Kolven : | dubbel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Sensoren : | |
| Geluidsniveau : | 36 decibel |
| Gewicht : | 158 gram |
| Borstschildmaat : | 15, 17, 19, 21, 24, 28 mm |
| Borstschild : | zacht |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Gratis App: | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 150 ml |
| Vaatwasbestendig : | |
| Steriliseerbaar: | |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Type batterijen: | Lithium batterijpack |
| · Aantal batterijen: | 1 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Oplaadbaar | |
| · Oplaadbaar: | |
| · USB-C aansturing: | |
| · Met USB-C laadkabel: | |
| · Oplaadtijd herlaadbare batterij: | 95 minuten |
| Met opbergbox: | |
| Extra specificaties: | inhoud doos: 2x cup, 2x borstschild 28 mm, 5x2 tepelinzetstukken (15, 17, 19, 21, 24), 1x meettool, 2x valve, 2x diafragma's + stoppers, slangen, hub, 1x hoes, 1x tailleclip, USBA-USBC-laadkabel en handleiding |
| EAN: | 5060442521988 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Ruime voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Ruime voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Ruime voorraad bij Paradisio Gent. |


| Naam: | Stride 2.0 Double |
| Fabrikant: | Elvie |
| Type : | hands-free |
| Kolven : | dubbel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Sensoren : | |
| Geluidsniveau : | 36 decibel |
| Gewicht : | 158 gram |
| Borstschildmaat : | 15, 17, 19, 21, 24, 28 mm |
| Borstschild : | zacht |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Gratis App: | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 150 ml |
| Vaatwasbestendig : | |
| Steriliseerbaar: | |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Type batterijen: | Lithium batterijpack |
| · Aantal batterijen: | 1 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Oplaadbaar | |
| · Oplaadbaar: | |
| · USB-C aansturing: | |
| · Met USB-C laadkabel: | |
| · Oplaadtijd herlaadbare batterij: | 95 minuten |
| Met opbergbox: | |
| Extra specificaties: | inhoud doos: 2x cup, 2x borstschild 28 mm, 5x2 tepelinzetstukken (15, 17, 19, 21, 24), 1x meettool, 2x valve, 2x diafragma's + stoppers, slangen, hub, 1x hoes, 1x tailleclip, USBA-USBC-laadkabel en handleiding |
| EAN: | 5060442521988 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Ruime voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Ruime voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Ruime voorraad bij Paradisio Gent. |
Elvie Stride 2.0 Double, hands-free
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: