Lansinoh Draadloze dubbelzijdige kolf, inbra
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Draadloze dubbelzijdige kolf |
| Fabrikant: | Lansinoh |
| Type : | inbra |
| Kolven : | dubbel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Sensoren : | |
| Geluidsniveau : | 45 decibel |
| Gewicht : | 250 gram |
| Borstschildmaat : | 21, 24 mm |
| Borstschild : | zacht |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 180 ml |
| · Materiaal: | PP |
| Vaatwasbestendig : | |
| Steriliseerbaar: | |
| Aansturing: | op batterijen |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Type batterijen: | Lithium-ion |
| · Aantal batterijen: | 1 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Oplaadbaar | |
| · Oplaadbaar: | |
| · USB-C aansturing: | |
| · Met USB-C laadkabel: | |
| · Oplaadtijd herlaadbare batterij: | 90 minuten |
| Autonomie : | 6 aantal kolfsessies |
| Met opbergbox: | |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 5060420235166 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Ruime voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Beperkte voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Ruime voorraad bij Paradisio Gent. |
| Naam: | Draadloze dubbelzijdige kolf |
| Fabrikant: | Lansinoh |
| Type : | inbra |
| Kolven : | dubbel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Sensoren : | |
| Geluidsniveau : | 45 decibel |
| Gewicht : | 250 gram |
| Borstschildmaat : | 21, 24 mm |
| Borstschild : | zacht |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 180 ml |
| · Materiaal: | PP |
| Vaatwasbestendig : | |
| Steriliseerbaar: | |
| Aansturing: | op batterijen |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Type batterijen: | Lithium-ion |
| · Aantal batterijen: | 1 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Oplaadbaar | |
| · Oplaadbaar: | |
| · USB-C aansturing: | |
| · Met USB-C laadkabel: | |
| · Oplaadtijd herlaadbare batterij: | 90 minuten |
| Autonomie : | 6 aantal kolfsessies |
| Met opbergbox: | |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 5060420235166 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Ruime voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Beperkte voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Ruime voorraad bij Paradisio Gent. |
Lansinoh Draadloze dubbelzijdige kolf, inbra
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: