Lansinoh Draadloze enkelzijdige kolf, inbra

Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Draadloze enkelzijdige kolf |
| Fabrikant: | Lansinoh |
| Type : | inbra |
| Kolven : | enkel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Sensoren : | |
| Geluidsniveau : | 45 decibel |
| Gewicht : | 250 gram |
| Borstschildmaat : | 21, 24 mm |
| Borstschild : | zacht |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 180 ml |
| · Materiaal: | PP |
| Vaatwasbestendig : | |
| Steriliseerbaar: | |
| Aansturing: | op batterijen |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Type batterijen: | Lithium-ion |
| · Aantal batterijen: | 1 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Oplaadbaar | |
| · Oplaadbaar: | |
| · USB-C aansturing: | |
| · Met USB-C laadkabel: | |
| · Oplaadtijd herlaadbare batterij: | 90 minuten |
| Autonomie : | 6 aantal kolfsessies |
| Met opbergbox: | |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 5060420235180 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Ruime voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Beperkte voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Gent. |

| Naam: | Draadloze enkelzijdige kolf |
| Fabrikant: | Lansinoh |
| Type : | inbra |
| Kolven : | enkel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Sensoren : | |
| Geluidsniveau : | 45 decibel |
| Gewicht : | 250 gram |
| Borstschildmaat : | 21, 24 mm |
| Borstschild : | zacht |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 180 ml |
| · Materiaal: | PP |
| Vaatwasbestendig : | |
| Steriliseerbaar: | |
| Aansturing: | op batterijen |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Type batterijen: | Lithium-ion |
| · Aantal batterijen: | 1 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Oplaadbaar | |
| · Oplaadbaar: | |
| · USB-C aansturing: | |
| · Met USB-C laadkabel: | |
| · Oplaadtijd herlaadbare batterij: | 90 minuten |
| Autonomie : | 6 aantal kolfsessies |
| Met opbergbox: | |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 5060420235180 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Ruime voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Beperkte voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Gent. |
Lansinoh Draadloze enkelzijdige kolf, inbra
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: