Lansinoh Handkolf, klassiek manueel
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Handkolf |
| Typenr.: | 50572 |
| Fabrikant: | Lansinoh |
| Type : | klassiek manueel |
| Kolven : | enkel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Autostop : | |
| Sensoren : | |
| Gewicht : | 160 gram |
| Borstschildmaat : | 25 mm |
| Borstschild : | zacht |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 160 ml |
| · Materiaal: | PP |
| Vaatwasbestendig : | |
| Steriliseerbaar: | |
| Aansturing: | manueel |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| Met opbergbox: | |
| Extra specificaties: | inclusief 2 bewaarzakjes |
| EAN: | 5060420234886 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Beperkte voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Gent. |
| Naam: | Handkolf |
| Typenr.: | 50572 |
| Fabrikant: | Lansinoh |
| Type : | klassiek manueel |
| Kolven : | enkel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Autostop : | |
| Sensoren : | |
| Gewicht : | 160 gram |
| Borstschildmaat : | 25 mm |
| Borstschild : | zacht |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 160 ml |
| · Materiaal: | PP |
| Vaatwasbestendig : | |
| Steriliseerbaar: | |
| Aansturing: | manueel |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| Met opbergbox: | |
| Extra specificaties: | inclusief 2 bewaarzakjes |
| EAN: | 5060420234886 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Beperkte voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Gent. |
Lansinoh Handkolf, klassiek manueel
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: