Medela Freestyle Hands-free, hands-free








Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Freestyle Hands-free |
| Fabrikant: | Medela |
| Type : | hands-free |
| Kolven : | dubbel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Autostop : | |
| Sensoren : | |
| Geluidsniveau : | 45 decibel |
| Gewicht : | 273 gram |
| Borstschildmaat : | 21/24 mm |
| Borstschild : | zacht |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Gratis App: | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 150 ml |
| · Materiaal: | PP |
| Vaatwasbestendig : | |
| Steriliseerbaar: | |
| Aansturing: | op batterijen |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Type batterijen: | Lithium batterijpack |
| · Aantal batterijen: | 1 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Oplaadbaar | |
| · Oplaadbaar: | |
| · USB-C aansturing: | |
| · Met USB-C laadkabel: | |
| · Oplaadtijd herlaadbare batterij: | 120 minuten |
| Autonomie : | 8 aantal kolfsessies |
| Met opbergbox: | |
| Extra specificaties: | borstschild: 2 x 24mm en 2 x 21mm |
| EAN: | 7612367082426 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Ruime voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Beperkte voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Beperkte voorraad bij Paradisio Gent. |








| Naam: | Freestyle Hands-free |
| Fabrikant: | Medela |
| Type : | hands-free |
| Kolven : | dubbel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Autostop : | |
| Sensoren : | |
| Geluidsniveau : | 45 decibel |
| Gewicht : | 273 gram |
| Borstschildmaat : | 21/24 mm |
| Borstschild : | zacht |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Gratis App: | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 150 ml |
| · Materiaal: | PP |
| Vaatwasbestendig : | |
| Steriliseerbaar: | |
| Aansturing: | op batterijen |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Type batterijen: | Lithium batterijpack |
| · Aantal batterijen: | 1 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Oplaadbaar | |
| · Oplaadbaar: | |
| · USB-C aansturing: | |
| · Met USB-C laadkabel: | |
| · Oplaadtijd herlaadbare batterij: | 120 minuten |
| Autonomie : | 8 aantal kolfsessies |
| Met opbergbox: | |
| Extra specificaties: | borstschild: 2 x 24mm en 2 x 21mm |
| EAN: | 7612367082426 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Ruime voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Beperkte voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Beperkte voorraad bij Paradisio Gent. |
Medela Freestyle Hands-free, hands-free
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: