Medela Freestyle Mini Classic Dubbelzijdig, klassiek elektrisch
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Freestyle Mini Classic Dubbelzijdig |
| Fabrikant: | Medela |
| Type : | klassiek elektrisch |
| Kolven : | dubbel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Autostop : | |
| Sensoren : | |
| Geluidsniveau : | 50 decibel |
| Gewicht : | 215 gram |
| Borstschildmaat : | 21, 24 mm |
| Borstschild : | zacht |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Gratis App: | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 150 ml |
| · Materiaal: | PP |
| Vaatwasbestendig : | |
| Steriliseerbaar: | |
| Aansturing: | op netstroom |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Type batterijen: | Lithium-ion |
| · Aantal batterijen: | 1 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Oplaadbaar | |
| · Oplaadbaar: | |
| · USB-C aansturing: | |
| · Met USB-C laadkabel: | |
| · Oplaadtijd herlaadbare batterij: | 180 minuten |
| Autonomie : | 8 aantal kolfsessies |
| Met opbergbox: | |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Sint-Niklaas. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 06/06/2026. | |
| Aalst | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Aalst. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 06/06/2026. | |
| Waregem | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Waregem. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 06/06/2026. | |
| Gent | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Gent. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 06/06/2026. |
| Naam: | Freestyle Mini Classic Dubbelzijdig |
| Fabrikant: | Medela |
| Type : | klassiek elektrisch |
| Kolven : | dubbel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Autostop : | |
| Sensoren : | |
| Geluidsniveau : | 50 decibel |
| Gewicht : | 215 gram |
| Borstschildmaat : | 21, 24 mm |
| Borstschild : | zacht |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Gratis App: | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 150 ml |
| · Materiaal: | PP |
| Vaatwasbestendig : | |
| Steriliseerbaar: | |
| Aansturing: | op netstroom |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Type batterijen: | Lithium-ion |
| · Aantal batterijen: | 1 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Oplaadbaar | |
| · Oplaadbaar: | |
| · USB-C aansturing: | |
| · Met USB-C laadkabel: | |
| · Oplaadtijd herlaadbare batterij: | 180 minuten |
| Autonomie : | 8 aantal kolfsessies |
| Met opbergbox: | |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Sint-Niklaas. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 06/06/2026. | |
| Aalst | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Aalst. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 06/06/2026. | |
| Waregem | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Waregem. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 06/06/2026. | |
| Gent | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Gent. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 06/06/2026. |
Medela Freestyle Mini Classic Dubbelzijdig, klassiek elektrisch
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: