Medela Freestyle Mini Handsfree Dubbelzijdig, hands-free
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Freestyle Mini Handsfree Dubbelzijdig |
| Fabrikant: | Medela |
| Type : | hands-free |
| Kolven : | dubbel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Autostop : | |
| Sensoren : | |
| Geluidsniveau : | 50 decibel |
| Gewicht : | 215 gram |
| Borstschildmaat : | 15, 18, 21, 24 mm |
| Borstschild : | zacht |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Gratis App: | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 150 ml |
| · Materiaal: | PP |
| Vaatwasbestendig : | |
| Steriliseerbaar: | |
| Aansturing: | op batterijen |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Type batterijen: | Lithium-ion |
| · Aantal batterijen: | 1 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Oplaadbaar | |
| · Oplaadbaar: | |
| · USB-C aansturing: | |
| · Met USB-C laadkabel: | |
| · Oplaadtijd herlaadbare batterij: | 180 minuten |
| Autonomie : | 8 aantal kolfsessies |
| Met opbergbox: | |
| Inclusief deze accessoires: | 4 x moedermelkbewaarzakjes |
| EAN: | 7610472881231 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Gent. |
| Naam: | Freestyle Mini Handsfree Dubbelzijdig |
| Fabrikant: | Medela |
| Type : | hands-free |
| Kolven : | dubbel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Autostop : | |
| Sensoren : | |
| Geluidsniveau : | 50 decibel |
| Gewicht : | 215 gram |
| Borstschildmaat : | 15, 18, 21, 24 mm |
| Borstschild : | zacht |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Gratis App: | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 150 ml |
| · Materiaal: | PP |
| Vaatwasbestendig : | |
| Steriliseerbaar: | |
| Aansturing: | op batterijen |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Type batterijen: | Lithium-ion |
| · Aantal batterijen: | 1 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Oplaadbaar | |
| · Oplaadbaar: | |
| · USB-C aansturing: | |
| · Met USB-C laadkabel: | |
| · Oplaadtijd herlaadbare batterij: | 180 minuten |
| Autonomie : | 8 aantal kolfsessies |
| Met opbergbox: | |
| Inclusief deze accessoires: | 4 x moedermelkbewaarzakjes |
| EAN: | 7610472881231 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Gent. |
Medela Freestyle Mini Handsfree Dubbelzijdig, hands-free
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: