Medela Harmony handkolf Essentials set, klassiek manueel
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Harmony handkolf Essentials set |
| Fabrikant: | Medela |
| Type : | klassiek manueel |
| Kolven : | enkel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Autostop : | |
| Sensoren : | |
| Geluidsniveau : | 0 decibel |
| Gewicht : | 150 gram |
| Borstschildmaat : | 24 mm |
| Borstschild : | zacht |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Gratis App: | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 150 ml |
| · Materiaal: | PP |
| Vaatwasbestendig : | |
| Steriliseerbaar: | |
| Aansturing: | manueel |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| Oplaadbaar | |
| · Oplaadbaar: | |
| Autonomie : | 0 aantal kolfsessies |
| Met opbergbox: | |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 7612367091978 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Sint-Niklaas. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 13/06/2026. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Gent. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 13/06/2026. |
| Naam: | Harmony handkolf Essentials set |
| Fabrikant: | Medela |
| Type : | klassiek manueel |
| Kolven : | enkel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Autostop : | |
| Sensoren : | |
| Geluidsniveau : | 0 decibel |
| Gewicht : | 150 gram |
| Borstschildmaat : | 24 mm |
| Borstschild : | zacht |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Gratis App: | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 150 ml |
| · Materiaal: | PP |
| Vaatwasbestendig : | |
| Steriliseerbaar: | |
| Aansturing: | manueel |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| Oplaadbaar | |
| · Oplaadbaar: | |
| Autonomie : | 0 aantal kolfsessies |
| Met opbergbox: | |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 7612367091978 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Sint-Niklaas. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 13/06/2026. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Gent. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 13/06/2026. |
Medela Harmony handkolf Essentials set, klassiek manueel
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: