Medela Swing Maxi Hands-free, hands-free





Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Swing Maxi Hands-free |
| Fabrikant: | Medela |
| Type : | hands-free |
| Kolven : | dubbel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Autostop : | |
| Sensoren : | |
| Geluidsniveau : | 45 decibel |
| Gewicht : | 325 gram |
| Borstschildmaat : | 21/24 mm |
| Borstschild : | zacht |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Gratis App: | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 150 ml |
| · Materiaal: | PP |
| Vaatwasbestendig : | |
| Steriliseerbaar: | |
| Aansturing: | op batterijen |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Type batterijen: | Lithium-ion |
| · Aantal batterijen: | 1 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Oplaadbaar | |
| · Oplaadbaar: | |
| · USB-C aansturing: | |
| · Met USB-C laadkabel: | |
| · Oplaadtijd herlaadbare batterij: | 120 minuten |
| Autonomie : | 6 aantal kolfsessies |
| Met opbergbox: | |
| Extra specificaties: | borstschild: 2 x 24mm en 2 x 21 mm |
| EAN: | 7612367087919 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Ruime voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Beperkte voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Ruime voorraad bij Paradisio Gent. |





| Naam: | Swing Maxi Hands-free |
| Fabrikant: | Medela |
| Type : | hands-free |
| Kolven : | dubbel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Autostop : | |
| Sensoren : | |
| Geluidsniveau : | 45 decibel |
| Gewicht : | 325 gram |
| Borstschildmaat : | 21/24 mm |
| Borstschild : | zacht |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Gratis App: | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 150 ml |
| · Materiaal: | PP |
| Vaatwasbestendig : | |
| Steriliseerbaar: | |
| Aansturing: | op batterijen |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| · Type batterijen: | Lithium-ion |
| · Aantal batterijen: | 1 |
| · Inclusief batterijen: | |
| Oplaadbaar | |
| · Oplaadbaar: | |
| · USB-C aansturing: | |
| · Met USB-C laadkabel: | |
| · Oplaadtijd herlaadbare batterij: | 120 minuten |
| Autonomie : | 6 aantal kolfsessies |
| Met opbergbox: | |
| Extra specificaties: | borstschild: 2 x 24mm en 2 x 21 mm |
| EAN: | 7612367087919 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Ruime voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Beperkte voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Ruime voorraad bij Paradisio Gent. |
Medela Swing Maxi Hands-free, hands-free
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: