Jellystone Designs DIY Calm Down Bottle

Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | DIY Calm Down Bottle |
| Fabrikant: | Jellystone Designs |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 36 maanden |
| Soort: | gevulde fles & figuur |
| Kleur: | blue |
| Basiskleur: | blauw |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Hoogte: | 21 cm |
| · Diameter: | 5 cm |
| Materiaal: | siliconen, kunststof |
| Gebruik: | reis/restaurant, veelzijdig |
| Ontwikkeling: | sensorisch |
| Met muziek : | |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 9343900003797 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Sint-Niklaas. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 16/06/2026. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Beperkte voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Gent. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 16/06/2026. |

| Naam: | DIY Calm Down Bottle |
| Fabrikant: | Jellystone Designs |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 36 maanden |
| Soort: | gevulde fles & figuur |
| Kleur: | blue |
| Basiskleur: | blauw |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Hoogte: | 21 cm |
| · Diameter: | 5 cm |
| Materiaal: | siliconen, kunststof |
| Gebruik: | reis/restaurant, veelzijdig |
| Ontwikkeling: | sensorisch |
| Met muziek : | |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 9343900003797 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Sint-Niklaas. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 16/06/2026. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Beperkte voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Gent. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 16/06/2026. |
Jellystone Designs DIY Calm Down Bottle
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: