Done by Deer Happy Clouds | Waterproof Kids Apron
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Happy Clouds |
| Fabrikant: | Done by Deer |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 3 jaar |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 3 jaar, vanaf 4 jaar |
| Soort: | schort |
| Model: | keukenschort |
| Collectie: | Waterproof Kids Apron |
| Kleur: | powder |
| Basiskleur: | roze |
| Dessin: | uni, print nijlpaard |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 38 cm |
| · Hoogte: | 48 cm |
| Materiaal: | kunststof |
| Gebruik: | veelzijdig |
| Ontwikkeling: | creatief |
| Met muziek : | |
| Met geluid : | |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| Extra specificaties: |
|
| Keurmerk(en) | |
| · OEKO-TEX STANDARD 100: | |
| EAN: | 5712643048862 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Aalst. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 15/06/2026. | |
| Waregem | Beperkte voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Gent. |
| Naam: | Happy Clouds |
| Fabrikant: | Done by Deer |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 3 jaar |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 3 jaar, vanaf 4 jaar |
| Soort: | schort |
| Model: | keukenschort |
| Collectie: | Waterproof Kids Apron |
| Kleur: | powder |
| Basiskleur: | roze |
| Dessin: | uni, print nijlpaard |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 38 cm |
| · Hoogte: | 48 cm |
| Materiaal: | kunststof |
| Gebruik: | veelzijdig |
| Ontwikkeling: | creatief |
| Met muziek : | |
| Met geluid : | |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| Extra specificaties: |
|
| Keurmerk(en) | |
| · OEKO-TEX STANDARD 100: | |
| EAN: | 5712643048862 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Aalst. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 15/06/2026. | |
| Waregem | Beperkte voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Gent. |
Done by Deer Happy Clouds | Waterproof Kids Apron
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: