Djeco Animals | Stickers
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Animals |
| Fabrikant: | Djeco |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 18 maanden |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 18 maanden, vanaf 2 jaar, vanaf 3 jaar |
| Soort: | stickers |
| Collectie: | Stickers |
| Basiskleur: | multikleur |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 23 cm |
| · Diepte: | 43 cm |
| Gebruik: | veelzijdig |
| Ontwikkeling: | creatief |
| Inhoud: | stickerboek met landschap met 14 herbruikbare vinyl stickers |
| EAN: | 3070900090712 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Ruime voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
| Naam: | Animals |
| Fabrikant: | Djeco |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 18 maanden |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 18 maanden, vanaf 2 jaar, vanaf 3 jaar |
| Soort: | stickers |
| Collectie: | Stickers |
| Basiskleur: | multikleur |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 23 cm |
| · Diepte: | 43 cm |
| Gebruik: | veelzijdig |
| Ontwikkeling: | creatief |
| Inhoud: | stickerboek met landschap met 14 herbruikbare vinyl stickers |
| EAN: | 3070900090712 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Ruime voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Djeco Animals | Stickers
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: