Djeco Create animals | Stickers
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Create animals |
| Fabrikant: | Djeco |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 3 jaar |
| · Tot : | 6 jaar |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 3 jaar, vanaf 4 jaar |
| Soort: | stickers |
| Collectie: | Stickers |
| Basiskleur: | multikleur |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 20 cm |
| · Diepte: | 20 cm |
| Gebruik: | veelzijdig |
| Ontwikkeling: | creatief |
| Inhoud: | 6 dierenprenten, +- 424 stickers |
| EAN: | 3070900089327 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Ruime voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Beperkte voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
| Naam: | Create animals |
| Fabrikant: | Djeco |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 3 jaar |
| · Tot : | 6 jaar |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 3 jaar, vanaf 4 jaar |
| Soort: | stickers |
| Collectie: | Stickers |
| Basiskleur: | multikleur |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 20 cm |
| · Diepte: | 20 cm |
| Gebruik: | veelzijdig |
| Ontwikkeling: | creatief |
| Inhoud: | 6 dierenprenten, +- 424 stickers |
| EAN: | 3070900089327 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Ruime voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Beperkte voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Djeco Create animals | Stickers
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: