Djeco Princess Marguerite | Stickers
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Princess Marguerite |
| Fabrikant: | Djeco |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 4 jaar |
| · Tot : | 7 jaar |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 4 jaar |
| Soort: | stickers |
| Collectie: | Stickers |
| Basiskleur: | multikleur |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 20 cm |
| · Diepte: | 20 cm |
| Gebruik: | veelzijdig |
| Ontwikkeling: | creatief |
| Inhoud: | 4 stickervellen, 160 stickers |
| EAN: | 3070900088306 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Ruime voorraad bij Paradisio Gent. |
| Naam: | Princess Marguerite |
| Fabrikant: | Djeco |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 4 jaar |
| · Tot : | 7 jaar |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 4 jaar |
| Soort: | stickers |
| Collectie: | Stickers |
| Basiskleur: | multikleur |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 20 cm |
| · Diepte: | 20 cm |
| Gebruik: | veelzijdig |
| Ontwikkeling: | creatief |
| Inhoud: | 4 stickervellen, 160 stickers |
| EAN: | 3070900088306 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Ruime voorraad bij Paradisio Gent. |
Djeco Princess Marguerite | Stickers
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: