Mushie Swaddle
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Swaddle |
| Fabrikant: | Mushie |
| Soort: | deken, wikkeldeken |
| Kleur: | kites |
| Basiskleur: | grijs, ecru |
| Dessin: | all over print strandvliegers |
| Materiaal: | biologisch katoen |
| Samenstelling materiaal: | 100% biologisch katoen |
| Breedte: | 120 cm |
| Lengte: | 120 cm |
| Aantal stuks: | 1 |
| Machinewasbaar op: | |
| Keurmerk(en) | |
|---|---|
| · OEKO-TEX STANDARD 100: | |
| Ecolabels: | bio katoen |
| EAN: | 0840355802061 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Waregem. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 21/06/2026. | |
| Gent | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Gent. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 21/06/2026. |
Dit product is deels of volledig vervaardigd uit biologisch katoen. Biologisch katoen is gewone katoen, maar dan verbouwd zonder gebruik van kunstmatige meststoffen, bestrijdingsmiddelen of genetisch gemodificeerde planten.
| Naam: | Swaddle |
| Fabrikant: | Mushie |
| Soort: | deken, wikkeldeken |
| Kleur: | kites |
| Basiskleur: | grijs, ecru |
| Dessin: | all over print strandvliegers |
| Materiaal: | biologisch katoen |
| Samenstelling materiaal: | 100% biologisch katoen |
| Breedte: | 120 cm |
| Lengte: | 120 cm |
| Aantal stuks: | 1 |
| Machinewasbaar op: | |
| Keurmerk(en) | |
|---|---|
| · OEKO-TEX STANDARD 100: | |
| Ecolabels: | bio katoen |
| EAN: | 0840355802061 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Waregem. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 21/06/2026. | |
| Gent | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Gent. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 21/06/2026. |
Mushie Swaddle
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: