Noppies Baby Comfort Muslin cloth | Beetle
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Muslin cloth |
| Fabrikant: | Noppies Baby Comfort |
| Soort: | handdoek/luierdoek |
| Collectie: | Beetle |
| Basiskleur: | wit, grijs, groen |
| Dessin: | all over botanische print, all over stippenprint |
| Materiaal: | tetra |
| Samenstelling materiaal: | 100% biologisch katoen |
| Breedte: | 70 cm |
| Lengte: | 70 cm |
| Aantal stuks: | 2 |
| Machinewasbaar op: | |
| Ecolabels: | gecertificeerd textiel, bio katoen |
| EAN: | 8719788634773 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Aalst | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Gent. |
Dit product is gedeeltelijk vervaardigd uit gecertificeerd textiel. Dat betekent dat de vezels (voor minstens 70%) afkomstig zijn uit biologische landbouw en geen toxische residu's bevatten, alsook dat het productieproces voldoet aan hoge milieunormen en eerlijke arbeidsvoorwaarden.
Dit product is deels of volledig vervaardigd uit biologisch katoen. Biologisch katoen is gewone katoen, maar dan verbouwd zonder gebruik van kunstmatige meststoffen, bestrijdingsmiddelen of genetisch gemodificeerde planten.
| Naam: | Muslin cloth |
| Fabrikant: | Noppies Baby Comfort |
| Soort: | handdoek/luierdoek |
| Collectie: | Beetle |
| Basiskleur: | wit, grijs, groen |
| Dessin: | all over botanische print, all over stippenprint |
| Materiaal: | tetra |
| Samenstelling materiaal: | 100% biologisch katoen |
| Breedte: | 70 cm |
| Lengte: | 70 cm |
| Aantal stuks: | 2 |
| Machinewasbaar op: | |
| Ecolabels: | gecertificeerd textiel, bio katoen |
| EAN: | 8719788634773 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Aalst | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Gent. |
Noppies Baby Comfort Muslin cloth | Beetle
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: