Barbecook, Magnus Premium
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Magnus Premium |
| Fabrikant: | Barbecook |
| Type: | houtskool |
| Basiskleur: | zwart |
| Materiaal: | geëmailleerd staal |
| Type deksel: | scharnier |
| Aantal personen: | 14 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 64 cm |
| · Hoogte: | 110 cm |
| · Lengte: | 85 cm |
| · Werkhoogte: | 90 cm |
| Rooster | |
| · Breedte: | 43 cm |
| · Lengte: | 67 cm |
| · Materiaal: | gietijzer |
| · In hoogte verstelbaar: | |
| Inclusief | |
| · Zijtafel: | |
| · Thermometer: | |
| · Warmhoudrek: | |
| · Braadspit: | |
| · Accessoireha(a)k(en) : | |
| · Vetafvoer : | |
| · Windscherm : | |
| Ontsteking: | manueel |
| Bedieningspaneel: | |
| Regelbare luchttoevoer: | |
| Op wieltjes: | |
| Tafelbarbecue : | |
| Garantie: | 2 jaar |
| Extra specificaties: |
|
| Keurmerk(en) | |
| · Ik koop Belgisch: | |
| EAN: | 5404035700778 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Via het 'Ik koop Belgisch’ label ontdekken jullie welke merken van bij ons zijn.
| Naam: | Magnus Premium |
| Fabrikant: | Barbecook |
| Type: | houtskool |
| Basiskleur: | zwart |
| Materiaal: | geëmailleerd staal |
| Type deksel: | scharnier |
| Aantal personen: | 14 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 64 cm |
| · Hoogte: | 110 cm |
| · Lengte: | 85 cm |
| · Werkhoogte: | 90 cm |
| Rooster | |
| · Breedte: | 43 cm |
| · Lengte: | 67 cm |
| · Materiaal: | gietijzer |
| · In hoogte verstelbaar: | |
| Inclusief | |
| · Zijtafel: | |
| · Thermometer: | |
| · Warmhoudrek: | |
| · Braadspit: | |
| · Accessoireha(a)k(en) : | |
| · Vetafvoer : | |
| · Windscherm : | |
| Ontsteking: | manueel |
| Bedieningspaneel: | |
| Regelbare luchttoevoer: | |
| Op wieltjes: | |
| Tafelbarbecue : | |
| Garantie: | 2 jaar |
| Extra specificaties: |
|
| Keurmerk(en) | |
| · Ik koop Belgisch: | |
| EAN: | 5404035700778 |

Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Barbecook, Magnus Premium
Andere kleuren:

Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: