Boretti, Ceramica L



Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Ceramica L |
| Fabrikant: | Boretti |
| Type: | houtskool, buitenkeuken, kamado, kooktoestel |
| Kleur: | antraciet |
| Basiskleur: | zwart |
| Materiaal: | keramiek |
| Type deksel: | scharnier |
| Aantal personen: | 10 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 63 cm |
| · Hoogte: | 120 cm |
| · Lengte: | 63 cm |
| Rooster | |
| · Diameter: | 45 cm |
| · Materiaal: | gietijzer, rvs |
| · In hoogte verstelbaar: | |
| Inclusief | |
| · Zijtafel: | |
| · Thermometer: | |
| · Warmhoudrek: | |
| · Braadspit: | |
| · Accessoireha(a)k(en) : | |
| · Vetafvoer : | |
| Ontsteking: | manueel |
| Bedieningspaneel: | |
| Regelbare luchttoevoer: | |
| Op wieltjes: | |
| Tafelbarbecue : | |
| Extra onderdelen: | 2x halve maan rvs grillroosters, 2x halve maan gietijzeren roosters, plate setter, duo kolenmand, asbak |
| Garantie: | 2 jaar |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 8715775201010 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Gent. |



| Naam: | Ceramica L |
| Fabrikant: | Boretti |
| Type: | houtskool, buitenkeuken, kamado, kooktoestel |
| Kleur: | antraciet |
| Basiskleur: | zwart |
| Materiaal: | keramiek |
| Type deksel: | scharnier |
| Aantal personen: | 10 |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 63 cm |
| · Hoogte: | 120 cm |
| · Lengte: | 63 cm |
| Rooster | |
| · Diameter: | 45 cm |
| · Materiaal: | gietijzer, rvs |
| · In hoogte verstelbaar: | |
| Inclusief | |
| · Zijtafel: | |
| · Thermometer: | |
| · Warmhoudrek: | |
| · Braadspit: | |
| · Accessoireha(a)k(en) : | |
| · Vetafvoer : | |
| Ontsteking: | manueel |
| Bedieningspaneel: | |
| Regelbare luchttoevoer: | |
| Op wieltjes: | |
| Tafelbarbecue : | |
| Extra onderdelen: | 2x halve maan rvs grillroosters, 2x halve maan gietijzeren roosters, plate setter, duo kolenmand, asbak |
| Garantie: | 2 jaar |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 8715775201010 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Gent. |
Boretti, Ceramica L
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: