Outdoor Living by Decoris, Athens



Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Athens |
| Fabrikant: | Outdoor Living by Decoris |
| Type: | diningstoel |
| Basiskleur: | zwart |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 50 cm |
| · Hoogte: | 93 cm |
| · Lengte: | 39 cm |
| Met armsteunen: | |
| Zitting | |
| · Zithoogte: | 45.5 cm |
| · Diepte: | 39 cm |
| Frame | |
| · Basiskleur: | zwart |
| · Materiaal: | metaal |
| Rugleuning | |
| · Verstelbaar: | |
| Kussen | |
| · Met zitkussen: | |
| Outdoor: | |
| Weerbestendig: | |
| Stapelbaar: | |
| Opvouwbaar: | |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 8720725347748 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |



| Naam: | Athens |
| Fabrikant: | Outdoor Living by Decoris |
| Type: | diningstoel |
| Basiskleur: | zwart |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 50 cm |
| · Hoogte: | 93 cm |
| · Lengte: | 39 cm |
| Met armsteunen: | |
| Zitting | |
| · Zithoogte: | 45.5 cm |
| · Diepte: | 39 cm |
| Frame | |
| · Basiskleur: | zwart |
| · Materiaal: | metaal |
| Rugleuning | |
| · Verstelbaar: | |
| Kussen | |
| · Met zitkussen: | |
| Outdoor: | |
| Weerbestendig: | |
| Stapelbaar: | |
| Opvouwbaar: | |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 8720725347748 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Outdoor Living by Decoris, Athens
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: