Intex, Bubble Massage | PureSpa






Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Bubble Massage |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 28428NP |
| Collectie: | PureSpa |
| Kleur: | olive green |
| Basiskleur: | groen |
| Materiaal: | pvc |
| Vorm: | rond |
| Aantal personen: | 6 |
| Inhoud: | 1098 l |
| Opblaasbaar: | |
| Met handvat(ten): | |
| Bedieningspaneel: | |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Hoogte: | 71 cm |
| · Binnendiameter: | 165 cm |
| · Buitendiameter: | 216 cm |
| Bubble air blower | |
| · Vermogen: | 800 W |
| · Voltage: | 220-240 V |
| Bubble jets | |
| · Aantal: | 140 |
| Verwarmingssysteem | |
| · Vermogen: | 2200 W |
| · Voltage: | 220-240 V |
| Temperatuur | |
| · Temperatuur bereik van: | 20 °C |
| · Temperatuur bereik tot: | 40 °C |
| · Temperatuurstijging van: | 1 °C/u |
| · Temperatuurstijging tot: | 2 °C/u |
| Hardwatersysteem | |
| · Inclusief: | |
| · Vermogen: | 10 W |
| Zoutwatersysteem | |
| · Inclusief: | |
| Garantie: | 2 jaar |
| MPN: | 28428NP |
| EAN: | 6941057430898 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |






| Naam: | Bubble Massage |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 28428NP |
| Collectie: | PureSpa |
| Kleur: | olive green |
| Basiskleur: | groen |
| Materiaal: | pvc |
| Vorm: | rond |
| Aantal personen: | 6 |
| Inhoud: | 1098 l |
| Opblaasbaar: | |
| Met handvat(ten): | |
| Bedieningspaneel: | |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Hoogte: | 71 cm |
| · Binnendiameter: | 165 cm |
| · Buitendiameter: | 216 cm |
| Bubble air blower | |
| · Vermogen: | 800 W |
| · Voltage: | 220-240 V |
| Bubble jets | |
| · Aantal: | 140 |
| Verwarmingssysteem | |
| · Vermogen: | 2200 W |
| · Voltage: | 220-240 V |
| Temperatuur | |
| · Temperatuur bereik van: | 20 °C |
| · Temperatuur bereik tot: | 40 °C |
| · Temperatuurstijging van: | 1 °C/u |
| · Temperatuurstijging tot: | 2 °C/u |
| Hardwatersysteem | |
| · Inclusief: | |
| · Vermogen: | 10 W |
| Zoutwatersysteem | |
| · Inclusief: | |
| Garantie: | 2 jaar |
| MPN: | 28428NP |
| EAN: | 6941057430898 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Intex, Bubble Massage | PureSpa
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: