Intex, Glow Deluxe | PureSpa






Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Glow Deluxe |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 28494NP |
| Collectie: | PureSpa |
| Kleur: | glow round |
| Basiskleur: | wit, zwart, groen |
| Materiaal: | pvc |
| Vorm: | rond |
| Aantal personen: | 4 |
| Inhoud: | 795 l |
| Opblaasbaar: | |
| Met handvat(ten): | |
| Bedieningspaneel: | |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Hoogte: | 71 cm |
| · Binnendiameter: | 145 cm |
| · Buitendiameter: | 196 cm |
| Bubble air blower | |
| · Vermogen: | 800 W |
| · Voltage: | 220-240 V |
| Bubble jets | |
| · Aantal: | 140 |
| Verwarmingssysteem | |
| · Vermogen: | 2200 W |
| · Voltage: | 220-240 V |
| Temperatuur | |
| · Temperatuur bereik van: | 20 °C |
| · Temperatuur bereik tot: | 40 °C |
| · Temperatuurstijging van: | 1.5 °C/u |
| · Temperatuurstijging tot: | 2.5 °C/u |
| Hardwatersysteem | |
| · Inclusief: | |
| · Vermogen: | 10 W |
| Zoutwatersysteem | |
| · Inclusief: | |
| Extra onderdelen: | afdekzeil, grondzeil, 2x premium pu foam hoofdsteunen |
| Garantie: | 2 jaar |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | 28494NP |
| EAN: | 6941057429434 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |






| Naam: | Glow Deluxe |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 28494NP |
| Collectie: | PureSpa |
| Kleur: | glow round |
| Basiskleur: | wit, zwart, groen |
| Materiaal: | pvc |
| Vorm: | rond |
| Aantal personen: | 4 |
| Inhoud: | 795 l |
| Opblaasbaar: | |
| Met handvat(ten): | |
| Bedieningspaneel: | |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Hoogte: | 71 cm |
| · Binnendiameter: | 145 cm |
| · Buitendiameter: | 196 cm |
| Bubble air blower | |
| · Vermogen: | 800 W |
| · Voltage: | 220-240 V |
| Bubble jets | |
| · Aantal: | 140 |
| Verwarmingssysteem | |
| · Vermogen: | 2200 W |
| · Voltage: | 220-240 V |
| Temperatuur | |
| · Temperatuur bereik van: | 20 °C |
| · Temperatuur bereik tot: | 40 °C |
| · Temperatuurstijging van: | 1.5 °C/u |
| · Temperatuurstijging tot: | 2.5 °C/u |
| Hardwatersysteem | |
| · Inclusief: | |
| · Vermogen: | 10 W |
| Zoutwatersysteem | |
| · Inclusief: | |
| Extra onderdelen: | afdekzeil, grondzeil, 2x premium pu foam hoofdsteunen |
| Garantie: | 2 jaar |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | 28494NP |
| EAN: | 6941057429434 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Intex, Glow Deluxe | PureSpa
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: