Outdoor Living by Decoris, Leeuw

Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Leeuw |
| Fabrikant: | Outdoor Living by Decoris |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 3 jaar |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 3 jaar, vanaf 4 jaar |
| Soort: | kinderstoel |
| Basiskleur: | zwart, geel |
| Dessin: | print leeuw |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 52 cm |
| · Rughoogte: | 48 cm |
| · Hoogte: | 24 cm |
| · Diepte: | 30 cm |
| Zitting | |
| · Hoogte: | 24 cm |
| · Diepte: | 30 cm |
| Materiaal: | kunststof |
| Gebruik: | veelzijdig |
| Hoes | |
| · Met hoes: | |
| Vulling | |
| · Met vulling: | |
| Met zitkussen: | |
| Draagvermogen: | 75 kg |
| EAN: | 8718533378481 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |

| Naam: | Leeuw |
| Fabrikant: | Outdoor Living by Decoris |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 3 jaar |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 3 jaar, vanaf 4 jaar |
| Soort: | kinderstoel |
| Basiskleur: | zwart, geel |
| Dessin: | print leeuw |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 52 cm |
| · Rughoogte: | 48 cm |
| · Hoogte: | 24 cm |
| · Diepte: | 30 cm |
| Zitting | |
| · Hoogte: | 24 cm |
| · Diepte: | 30 cm |
| Materiaal: | kunststof |
| Gebruik: | veelzijdig |
| Hoes | |
| · Met hoes: | |
| Vulling | |
| · Met vulling: | |
| Met zitkussen: | |
| Draagvermogen: | 75 kg |
| EAN: | 8718533378481 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Outdoor Living by Decoris, Leeuw
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: