Andere kleuren:
Betaal met ecocheque in de winkel
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Soort: | koeltas |
| Basiskleur: | grijs, roze, groen |
| Dessin: | tekst sunshine and good times |
| Materiaal: | polyester 600D |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 23 cm |
| Diepte: | 25 cm |
| Volume: | 7.5 l |
| Geschikt voor | |
|---|---|
| · Standaardflessen: | |
| Met handvat(ten): | |
| Met opbergvakken aan de binnenkant: | |
| Met opbergvakken aan de buitenkant: | |
| Versterkte hoeken: | |
| Versterkte bodem: | |
| Sluiting: | ritssluiting |
| Schouderriem | |
| · Inclusief: | |
| Extra specificaties: | inclusief 1x koelelement 25 x 14 cm |
| Ecolabels: | hergebruik |
| EAN: | 8721037344784 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Ruime voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Zero waste! Dit product is bestemd voor hergebruik. Een ecologisch alternatief voor de gebruikelijke wegwerpversie.
| Soort: | koeltas |
| Basiskleur: | grijs, roze, groen |
| Dessin: | tekst sunshine and good times |
| Materiaal: | polyester 600D |
| Breedte: | 15 cm |
| Hoogte: | 23 cm |
| Diepte: | 25 cm |
| Volume: | 7.5 l |
| Geschikt voor | |
|---|---|
| · Standaardflessen: | |
| Met handvat(ten): | |
| Met opbergvakken aan de binnenkant: | |
| Met opbergvakken aan de buitenkant: | |
| Versterkte hoeken: | |
| Versterkte bodem: | |
| Sluiting: | ritssluiting |
| Schouderriem | |
| · Inclusief: | |
| Extra specificaties: | inclusief 1x koelelement 25 x 14 cm |
| Ecolabels: | hergebruik |
| EAN: | 8721037344784 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Ruime voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Andere kleuren:
Betaal met ecocheque in de winkel
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: