Intex, Enchanted Unicorn Ride-On


Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Enchanted Unicorn Ride-On |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 57561NP |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 3 jaar |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 3 jaar, vanaf 4 jaar |
| Soort: | luchtmatras |
| Basiskleur: | wit, multikleur |
| Dessin: | print eenhoorn |
| Figuur: | eenhoorn |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 140 cm |
| · Hoogte: | 102 cm |
| · Diepte: | 198 cm |
| Materiaal: | kunststof |
| Opblaasbaar: | |
| Aantal luchtkamers: | 2 |
| Met terugslagventiel: | |
| Met handvat(ten): | |
| Gebruik: | buiten/water/strand |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | 57561NP |
| EAN: | 6941057407456 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Aalst | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |


| Naam: | Enchanted Unicorn Ride-On |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 57561NP |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 3 jaar |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 3 jaar, vanaf 4 jaar |
| Soort: | luchtmatras |
| Basiskleur: | wit, multikleur |
| Dessin: | print eenhoorn |
| Figuur: | eenhoorn |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 140 cm |
| · Hoogte: | 102 cm |
| · Diepte: | 198 cm |
| Materiaal: | kunststof |
| Opblaasbaar: | |
| Aantal luchtkamers: | 2 |
| Met terugslagventiel: | |
| Met handvat(ten): | |
| Gebruik: | buiten/water/strand |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | 57561NP |
| EAN: | 6941057407456 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Aalst | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Intex, Enchanted Unicorn Ride-On
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: