Intex, Lil' Sea Turtle Ride-On
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Lil' Sea Turtle Ride-On |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 57524NP |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 3 jaar |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 3 jaar, vanaf 4 jaar |
| Soort: | luchtmatras |
| Basiskleur: | groen |
| Dessin: | print schildpad |
| Figuur: | schildpad |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 127 cm |
| · Diepte: | 150 cm |
| Materiaal: | kunststof |
| Opblaasbaar: | |
| Met terugslagventiel: | |
| Met handvat(ten): | |
| Gebruik: | buiten/water/strand |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | 57524NP |
| EAN: | 6941057457529 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
| Naam: | Lil' Sea Turtle Ride-On |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 57524NP |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 3 jaar |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 3 jaar, vanaf 4 jaar |
| Soort: | luchtmatras |
| Basiskleur: | groen |
| Dessin: | print schildpad |
| Figuur: | schildpad |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 127 cm |
| · Diepte: | 150 cm |
| Materiaal: | kunststof |
| Opblaasbaar: | |
| Met terugslagventiel: | |
| Met handvat(ten): | |
| Gebruik: | buiten/water/strand |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | 57524NP |
| EAN: | 6941057457529 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Intex, Lil' Sea Turtle Ride-On
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: