Intex, Splash Lounge




Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Splash Lounge |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 56874EU |
| Soort: | luchtmatras |
| Basiskleur: | wit, blauw |
| Dessin: | uni |
| Vorm: | rechthoekig |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 99 cm |
| · Diepte: | 191 cm |
| Materiaal: | kunststof |
| Opblaasbaar: | |
| Aantal luchtkamers: | 2 |
| Met terugslagventiel: | |
| Met handvat(ten): | |
| Gebruik: | buiten/water/strand |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | 56874EU |
| EAN: | 6941057422596 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |




| Naam: | Splash Lounge |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 56874EU |
| Soort: | luchtmatras |
| Basiskleur: | wit, blauw |
| Dessin: | uni |
| Vorm: | rechthoekig |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 99 cm |
| · Diepte: | 191 cm |
| Materiaal: | kunststof |
| Opblaasbaar: | |
| Aantal luchtkamers: | 2 |
| Met terugslagventiel: | |
| Met handvat(ten): | |
| Gebruik: | buiten/water/strand |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | 56874EU |
| EAN: | 6941057422596 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Intex, Splash Lounge
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: