Intex, Tropical Oasis Lounger










Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Tropical Oasis Lounger |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 57803EU |
| Soort: | luchtmatras |
| Kleur: | blush pink, mint green |
| Basiskleur: | roze, groen |
| Dessin: | tropische print |
| Vorm: | ovaal |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 122 cm |
| · Diepte: | 206 cm |
| Materiaal: | kunststof |
| Opblaasbaar: | |
| Met terugslagventiel: | |
| Met handvat(ten): | |
| Gebruik: | buiten/water/strand |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | 57803EU |
| EAN: | 6941057430515 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Beperkte voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |










| Naam: | Tropical Oasis Lounger |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 57803EU |
| Soort: | luchtmatras |
| Kleur: | blush pink, mint green |
| Basiskleur: | roze, groen |
| Dessin: | tropische print |
| Vorm: | ovaal |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 122 cm |
| · Diepte: | 206 cm |
| Materiaal: | kunststof |
| Opblaasbaar: | |
| Met terugslagventiel: | |
| Met handvat(ten): | |
| Gebruik: | buiten/water/strand |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | 57803EU |
| EAN: | 6941057430515 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Beperkte voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Intex, Tropical Oasis Lounger
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: