Madison, Cyprus, grey, 200 x 200 cm
Andere kleuren:
De korting is reeds verrekend in onderstaande prijs. Wens je meer informatie of heb je nog vragen? Contacteer ons!
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Cyprus |
| Fabrikant: | Madison |
| Type: | staande parasol |
| Kleur: | grey |
| Basiskleur: | grijs |
| Vorm: | rond |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Hoogte: | 200 cm |
| · Diameter: | 200 cm |
| Aantal baleinen: | 8 |
| Windkap: | |
| Voetbasis inbegrepen: | |
| Luxeversie: | |
| Openen en sluiten: | met drukknop |
| Voorgemonteerd: | 99 % |
| Garantie: | 2 jaar |
| Mast | |
| · Basiskleur: | zwart |
| · Diameter: | 2.5 cm |
| · Materiaal: | aluminium |
| · Demonteerbaar: | |
| · Verstelbaar in hoogte: | |
| · Kantelbaar: | |
| Doek | |
| · Materiaal: | polyester |
| · Gewicht: | 160 g/m² |
| · Waterafstotend: | |
| · Behandeld: | |
| · Flappen: | |
| EAN: | 8713229016760 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Ruime voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Ruime voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
| Naam: | Cyprus |
| Fabrikant: | Madison |
| Type: | staande parasol |
| Kleur: | grey |
| Basiskleur: | grijs |
| Vorm: | rond |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Hoogte: | 200 cm |
| · Diameter: | 200 cm |
| Aantal baleinen: | 8 |
| Windkap: | |
| Voetbasis inbegrepen: | |
| Luxeversie: | |
| Openen en sluiten: | met drukknop |
| Voorgemonteerd: | 99 % |
| Garantie: | 2 jaar |
| Mast | |
| · Basiskleur: | zwart |
| · Diameter: | 2.5 cm |
| · Materiaal: | aluminium |
| · Demonteerbaar: | |
| · Verstelbaar in hoogte: | |
| · Kantelbaar: | |
| Doek | |
| · Materiaal: | polyester |
| · Gewicht: | 160 g/m² |
| · Waterafstotend: | |
| · Behandeld: | |
| · Flappen: | |
| EAN: | 8713229016760 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Ruime voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Ruime voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Madison, Cyprus, grey, 200 x 200 cm
De korting is reeds verrekend in onderstaande prijs. Wens je meer informatie of heb je nog vragen? Contacteer ons!
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: