smoke grey, 300 x 300 cm





Andere kleuren:
De korting is reeds verrekend in onderstaande prijs. Wens je meer informatie of heb je nog vragen? Contacteer ons!
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Type: | hangparasol |
| Kleur: | smoke grey |
| Basiskleur: | grijs |
| Vorm: | vierkant |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 300 cm |
| · Lengte: | 300 cm |
| Aantal baleinen: | 8 |
| Windkap: | |
| Voetbasis inbegrepen: | |
| Luxeversie: | |
| Openen en sluiten: | met zwengel |
| Garantie: | 2 jaar |
| Mast | |
| · Basiskleur: | grijs |
| · Breedte: | 8.8 cm |
| · Lengte: | 5.8 cm |
| · Materiaal: | aluminium |
| · Demonteerbaar: | |
| · Verstelbaar in hoogte: | |
| · Kantelbaar: | |
| · Extra specificaties: |
|
| Doek | |
| · Materiaal: | NOVASUN |
| · Waterafstotend: | |
| · Flappen: | |
| Extra specificaties: |
|
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |





| Type: | hangparasol |
| Kleur: | smoke grey |
| Basiskleur: | grijs |
| Vorm: | vierkant |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 300 cm |
| · Lengte: | 300 cm |
| Aantal baleinen: | 8 |
| Windkap: | |
| Voetbasis inbegrepen: | |
| Luxeversie: | |
| Openen en sluiten: | met zwengel |
| Garantie: | 2 jaar |
| Mast | |
| · Basiskleur: | grijs |
| · Breedte: | 8.8 cm |
| · Lengte: | 5.8 cm |
| · Materiaal: | aluminium |
| · Demonteerbaar: | |
| · Verstelbaar in hoogte: | |
| · Kantelbaar: | |
| · Extra specificaties: |
|
| Doek | |
| · Materiaal: | NOVASUN |
| · Waterafstotend: | |
| · Flappen: | |
| Extra specificaties: |
|
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Beperkte voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Beperkte voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
smoke grey, 300 x 300 cm
De korting is reeds verrekend in onderstaande prijs. Wens je meer informatie of heb je nog vragen? Contacteer ons!
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: