Lafuma Mobilier, Futura XL


Andere kleuren:
De korting is reeds verrekend in onderstaande prijs. Wens je meer informatie of heb je nog vragen? Contacteer ons!
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Futura XL |
| Fabrikant: | Lafuma Mobilier |
| Kleur: | bleu encre |
| Basiskleur: | grijs |
| Dessin: | uni |
| Draagvermogen | |
|---|---|
| · Tot: | 150 kg |
| Open | |
| · Breedte: | 76 cm |
| · Hoogte: | 123 cm |
| · Lengte: | 174 cm |
| Opgevouwen | |
| · Opvouwbaar: | |
| · Breedte: | 76 cm |
| · Hoogte: | 108 cm |
| · Lengte: | 20 cm |
| Bekleding | |
| · Materiaal: | BeComfort |
| · Bevestiging: | met clips |
| · Afneembaar: | |
| Vulling | |
| · Met vulling: | |
| Frame | |
| · Kleur: | titane |
| · Basiskleur: | grijs |
| · Materiaal: | metaal |
| · Dikte: | 2 cm |
| Rugleuning | |
| · Verstelbare rugsteun: | |
| · Aantal standen: | traploos verstelbaar |
| Hoofdsteun | |
| · Met hoofdsteun: | |
| · Hoofdsteun verstelbaar in hoogte: | |
| · Hoofdsteun afneembaar: | |
| Met armsteunen: | |
| Stapelbaar: | |
| UV-bestendig: | |
| Gewicht: | 10 kg |
| Garantie: | 2 jaar |
| EAN: | 3614210010925 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |


| Naam: | Futura XL |
| Fabrikant: | Lafuma Mobilier |
| Kleur: | bleu encre |
| Basiskleur: | grijs |
| Dessin: | uni |
| Draagvermogen | |
|---|---|
| · Tot: | 150 kg |
| Open | |
| · Breedte: | 76 cm |
| · Hoogte: | 123 cm |
| · Lengte: | 174 cm |
| Opgevouwen | |
| · Opvouwbaar: | |
| · Breedte: | 76 cm |
| · Hoogte: | 108 cm |
| · Lengte: | 20 cm |
| Bekleding | |
| · Materiaal: | BeComfort |
| · Bevestiging: | met clips |
| · Afneembaar: | |
| Vulling | |
| · Met vulling: | |
| Frame | |
| · Kleur: | titane |
| · Basiskleur: | grijs |
| · Materiaal: | metaal |
| · Dikte: | 2 cm |
| Rugleuning | |
| · Verstelbare rugsteun: | |
| · Aantal standen: | traploos verstelbaar |
| Hoofdsteun | |
| · Met hoofdsteun: | |
| · Hoofdsteun verstelbaar in hoogte: | |
| · Hoofdsteun afneembaar: | |
| Met armsteunen: | |
| Stapelbaar: | |
| UV-bestendig: | |
| Gewicht: | 10 kg |
| Garantie: | 2 jaar |
| EAN: | 3614210010925 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Lafuma Mobilier, Futura XL
De korting is reeds verrekend in onderstaande prijs. Wens je meer informatie of heb je nog vragen? Contacteer ons!
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: