Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Type: | schommelstoel |
| Kleur: | donkerbruin |
| Basiskleur: | bruin |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 105 cm |
| · Hoogte: | 195 cm |
| · Lengte: | 105 cm |
| Met armsteunen: | |
| Bekleding | |
| · Kleur: | donkerbruin |
| · Basiskleur: | grijs, bruin |
| · Materiaal: | rattan |
| Frame | |
| · Kleur: | donkerbruin |
| · Basiskleur: | bruin |
| · Materiaal: | metaal |
| Rugleuning | |
| · Verstelbaar: | |
| Kussen | |
| · Met zitkussen: | |
| · Kleur: | donkerbruin |
| · Basiskleur: | bruin |
| · Materiaal: | polyester, katoen |
| · Waterafstotend : | |
| · All weather : | |
| · Aantal: | 2 stuk(s) |
| Outdoor: | |
| Stapelbaar: | |
| Opvouwbaar: | |
| Garantie: | 2 jaar |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 8721037852296 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
| Type: | schommelstoel |
| Kleur: | donkerbruin |
| Basiskleur: | bruin |
| Afmetingen | |
|---|---|
| · Breedte: | 105 cm |
| · Hoogte: | 195 cm |
| · Lengte: | 105 cm |
| Met armsteunen: | |
| Bekleding | |
| · Kleur: | donkerbruin |
| · Basiskleur: | grijs, bruin |
| · Materiaal: | rattan |
| Frame | |
| · Kleur: | donkerbruin |
| · Basiskleur: | bruin |
| · Materiaal: | metaal |
| Rugleuning | |
| · Verstelbaar: | |
| Kussen | |
| · Met zitkussen: | |
| · Kleur: | donkerbruin |
| · Basiskleur: | bruin |
| · Materiaal: | polyester, katoen |
| · Waterafstotend : | |
| · All weather : | |
| · Aantal: | 2 stuk(s) |
| Outdoor: | |
| Stapelbaar: | |
| Opvouwbaar: | |
| Garantie: | 2 jaar |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 8721037852296 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Sint-Niklaas | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: