Intex, Jungle Adventure Play Center- 81 kg

Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Jungle Adventure Play Center |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 57161NP |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 2 jaar |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 2 jaar, vanaf 3 jaar, vanaf 4 jaar |
| Leeftijdscategorie in gewicht | |
| · Tot : | 81 kg |
| Soort: | zwembad |
| Basiskleur: | blauw, multikleur |
| Dessin: | jungleprint |
| Vorm: | rechthoekig |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 198 cm |
| · Hoogte: | 71 cm |
| · Diepte: | 243 cm |
| Opblaasbaar: | |
| Met zonnekap: | |
| Gebruik: | buiten/water/strand |
| Inhoud: | 493l |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | 57161NP |
| EAN: | 6941057413075 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |

| Naam: | Jungle Adventure Play Center |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 57161NP |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 2 jaar |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 2 jaar, vanaf 3 jaar, vanaf 4 jaar |
| Leeftijdscategorie in gewicht | |
| · Tot : | 81 kg |
| Soort: | zwembad |
| Basiskleur: | blauw, multikleur |
| Dessin: | jungleprint |
| Vorm: | rechthoekig |
| Afmetingen | |
| · Breedte: | 198 cm |
| · Hoogte: | 71 cm |
| · Diepte: | 243 cm |
| Opblaasbaar: | |
| Met zonnekap: | |
| Gebruik: | buiten/water/strand |
| Inhoud: | 493l |
| Extra specificaties: |
|
| MPN: | 57161NP |
| EAN: | 6941057413075 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Waregem. | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Intex, Jungle Adventure Play Center- 81 kg
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: