Intex, My First Pool
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | My First Pool |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 59409NP |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 12 maanden |
| · Tot : | 3 jaar |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 12 maanden, vanaf 18 maanden, vanaf 2 jaar |
| Soort: | zwembad |
| Basiskleur: | multikleur |
| Dessin: | print walvis, print beertje |
| Vorm: | rond |
| Afmetingen | |
| · Hoogte: | 15 cm |
| · Diameter: | 61 cm |
| Opblaasbaar: | |
| Met zonnekap: | |
| Gebruik: | buiten/water/strand |
| Inhoud: | 17 l |
| Extra specificaties: | 2 ringen |
| MPN: | 59409NP |
| EAN: | 6941057454092 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Ruime voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Ruime voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
| Naam: | My First Pool |
| Fabrikant: | Intex |
| Ref. fabrikant: | 59409NP |
| Leeftijd | |
|---|---|
| · Vanaf : | 12 maanden |
| · Tot : | 3 jaar |
| Leeftijdscategorie : | vanaf 12 maanden, vanaf 18 maanden, vanaf 2 jaar |
| Soort: | zwembad |
| Basiskleur: | multikleur |
| Dessin: | print walvis, print beertje |
| Vorm: | rond |
| Afmetingen | |
| · Hoogte: | 15 cm |
| · Diameter: | 61 cm |
| Opblaasbaar: | |
| Met zonnekap: | |
| Gebruik: | buiten/water/strand |
| Inhoud: | 17 l |
| Extra specificaties: | 2 ringen |
| MPN: | 59409NP |
| EAN: | 6941057454092 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Ruime voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Ruime voorraad bij Paradisio Aalst. | |
| Waregem | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Waregem | |
| Gent | Niet verkrijgbaar bij Paradisio Gent |
Intex, My First Pool
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: