Medela Harmony, klassiek manueel



Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie:
| Naam: | Harmony |
| Fabrikant: | Medela |
| Type : | klassiek manueel |
| Kolven : | enkel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Autostop : | |
| Sensoren : | |
| Geluidsniveau : | 0 decibel |
| Gewicht : | 150 gram |
| Borstschildmaat : | 24 mm |
| Borstschild : | zacht |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Gratis App: | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 150 ml |
| · Materiaal: | PP |
| Vaatwasbestendig : | |
| Steriliseerbaar: | |
| Aansturing: | manueel |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| Oplaadbaar | |
| · Oplaadbaar: | |
| Autonomie : | 0 aantal kolfsessies |
| Met opbergbox: | |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 7612367073509 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Aalst. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 14/06/2026. | |
| Waregem | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Waregem. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 14/06/2026. | |
| Gent | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Gent. |



| Naam: | Harmony |
| Fabrikant: | Medela |
| Type : | klassiek manueel |
| Kolven : | enkel |
| 2-phase technologie : | |
| Fluidfeel technologie : | |
| Nachtmodus : | |
| Autostop : | |
| Sensoren : | |
| Geluidsniveau : | 0 decibel |
| Gewicht : | 150 gram |
| Borstschildmaat : | 24 mm |
| Borstschild : | zacht |
| Lekvrij kolven door basisvacuüm : | |
| Instelbare vacuümniveaus : | |
| Geheugenfunctie : | |
| Te koppelen met app : | |
| Gratis App: | |
| Melkcontainer | |
|---|---|
| · Inhoud : | 150 ml |
| · Materiaal: | PP |
| Vaatwasbestendig : | |
| Steriliseerbaar: | |
| Aansturing: | manueel |
| Batterijen | |
| · Werkt op batterijen: | |
| Oplaadbaar | |
| · Oplaadbaar: | |
| Autonomie : | 0 aantal kolfsessies |
| Met opbergbox: | |
| Extra specificaties: |
|
| EAN: | 7612367073509 |
Onderstaand overzicht geeft een indicatie van de voorraad voor dit artikel in elk van onze winkels. Wens je toch de effectieve voorraad te checken, kan je ons best even contacteren. Alle hieronder vermelde data zijn slechts indicatief.
| Sint-Niklaas | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Sint-Niklaas. | |
| Aalst | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Aalst. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 14/06/2026. | |
| Waregem | Enkel op bestelling te verkrijgen bij Paradisio Waregem. Indien je vandaag bestelt en betaalt, verwachten we dit artikel op 14/06/2026. | |
| Gent | Laatste stuks in voorraad bij Paradisio Gent. |
Medela Harmony, klassiek manueel
Andere kleuren:
Bijpassende artikelen:
Andere artikelen uit deze collectie: